WYSZUKAJ:
Użytkownicy online: 1
Start
»
O firmie

O firmie


Firma INET została zawiązana dnia 16 czerwca 2000r. 
Naszą siłą jest zespół wysoko wykwalifikowanych, współpracujących z firmą specjalistów z różnych dziedzin sektora informatycznego. W projekty angażowani są analitycy, programiści i odpowiedzialni za projekt, wykonanie i wygląd powierzonych nam zleceń. Specjaliści bezpieczeństwa czuwający nad wysoką jakością i bezpieczeństwem rozwiązań. Założyciel i wszyscy współpracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte w sektorach informatycznych. Posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie projektowania, wdrażania oraz administrowania siecią informatyczną.
Zespół INET cechuje duża kreatywność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania. Jesteśmy w stanie zapewnić Klientowi indywidualne podejście do jego problemów i potrzeb. Propozycje INET koncentrują się na oferowaniu nowoczesnych produktów i usług dla sektora biznesowego.
W momencie rozpoczynania współpracy pomagamy Klientowi znaleźć najlepsze dla niego rozwiązania informatyczne, biorąc pod uwagę wielkość firmy i jej potrzeby. Dbamy o to, aby nasze propozycje były funkcjonalne, bezpieczne i przede wszystkim ekonomiczne. Prowadzimy też regularne szkolenia i konsultacje dla administratorów sieci komputerowych z zakresu “Polityki bezpieczeństwa” oraz metod projektowania systemów komputerowych oraz pełnimy stałą kontrolę nad działaniem zaproponowanych przez siebie rozwiązań. Tam gdzie zachodzi taka potrzeba INET obejmuje pełną opieką techniczną systemy informatyczne klienta gwarantując tym samym ich niezawodne działanie.
Nasze propozycje są kierowane do każdej Firmy potrzebującej bezpiecznych, funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań. Stosowanie uznawanych na świecie i coraz bardziej popularnych rozwiązań sieciowych pozwala w znacznym stopniu zadbać o bezpieczeństwo danych oraz zadowolenie Klienta. Podczas naszej obecności na rynku na nasze rozwiązania postawiły i zadeklarowały chęć dalszej współpracy wiele Przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych.


Profil działalności

iNET jest jedną z niewielu firm zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego w woj. Pomorskim. Firma zajmuje się również montażem i serwisem komputerów niemalże wszystkich marek. Bogata oferta i doświadczony serwis umożliwiają również przyjmowanie i szybką realizację zamówień na zestawy komputerowe wg własnej konfiguracji. Nasza oferta handlowa jest bardzo bogata i pozwala na kompleksowe zaopatrywanie się w sprzęt komputerowy i oprogramowanie setkom kontrahentów. Doceniają to zarówno klienci detaliczni odwiedzający nasz salon firmowy, jak i odbiorcy hurtowi, którzy zaopatrują się u nas w sprzęt przeznaczony do obsługi prywatnych przedsiębiorstw. Firma oferuje również usługi serwisowe, montaż profesjonalnych serwerów i stacji graficznych, a także szereg wielu innych rozwiązań informatycznych.


Oferta handlowa

Jednym z atutów naszej firmy jest bardzo bogata oferta handlowa. Nie oznacza to jedynie oferowania produktów na papierze, w postaci cenników, lecz również utrzymywaniem dodatnich stanów magazynowych większość produktów. Taka strategia przyczynia się do polepszania wizerunku firmy, utrwalania zaufania, co do kompetencji oraz, co ostatnio najważniejsze, zaoszczędza naszym klientom cenny czas. Klient ma możliwość dokonania wyboru z bardzo bogatej listy towarów i natychmiastowego dokonania transakcji zakupu.


Polityka jakości

Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych usług stawiamy sobie następujące cele:
* rozpoznawanie nowych wymagań naszych klientów i jak najlepsze spełnianie ich oczekiwań
* stałe zwiększanie zaufania klientów do efektów naszej pracy
* poszerzanie naszej oferty asortymentowej i usługowej w myśl postępu technicznego
Wyznaczone cele osiągamy poprzez:
* zangażowanie wszystkich pracowników szeregowych oraz kierownictwa w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym
* udział pracowników w szkoleniach podwyższających ich kwalifikacje
* dokumentowanie wymagań jakościowych
* stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych
* stałe unowocześnianie metod sprzedaży
* znajomość rynku dostawców oraz ich właściwy dobór
* dostarczanie produktów w umówionym terminie
* ciągłe obniżanie poziomu wad w stosunku do roku poprzedniego
* sprawny przepływ informacji poprzez tworzenie baz danych, pozwalających na wprowadzenie metod symulacji pracy systemu i przewidywanie stanów awaryjnych
Gwarancją realizacji Polityki Jakości jest ciągłe doskonalenie Systemu Zapewnienia Jakości zgodnego z wymogami normy, jakie to stawia nam Unia Europejska.


Polityka cenowa

Firma działa bardzo aktywnie na rynku dokonując każdego dnia wielu transakcji kupna i sprzedaży towarów. Ciągłe monitorowanie sytuacji rynkowej umożliwia kształtowanie oferty cenowej na bieżąco. Zapobiega to "starzeniu się" cen i pozwala utrzymać wysoką fluktuację towarów w magazynie.
Firma stosuje kilka różnych cen na ten sam produkt w zależności od klienta. Cena detaliczna dotyczy użytkowników sprzedaży pojedynczych podzespołów, natomiast cena hurtowa dotyczy kompletnych zestawów komputerowych. Ustalenie ceny detalicznej nie oznacza braku uzyskania rabatów. Stali klienci oraz instytucje i firmy dokonujące regularnych zakupów mogą liczyć na elastyczny system rabatów.
Nasz personel zajmujący się sprzedażą jest bardzo elastyczny, dlatego można również liczyć na negocjacje cen przy znaczących zamówieniach.
Jesteśmy przekonani, iż nasze rozwiązania mogą przyczynić się do powiększenia listy naszych zadowolonych klientów a także i Państwa